Contact

KIEN logo oranje liggend png.png
Hoeferlaan 4, 6816 SG Arnhem
Postbus 649, 6800 AP Arnhem

Telefoonnummer +31 (0) 26-3576113

info@immaterieelerfgoed.nl
erfgoedzorg@immaterieelerfgoed.nl
kennisontwikkeling@immaterieelerfgoed.nl

groepsfoto
Medewerkers

Leo (L.C.M.) Adriaanse MEd., Hoofd
l.adriaanse@immaterieelerfgoed.nl

Dr. Sophie (S.M.) Elpers, Wetenschappelijk medewerker
s.elpers@immaterieelerfgoed.nl

Marieke (M.J.) Helsen MA., MEd., Wetenschappelijk medewerker
m.helsen@immaterieelerfgoed.nl

Frank Hemeltjen, Adviseur erfgoedzorg
f.hemeltjen@immaterieelerfgoed.nl

Drs. Saskia van Oostveen, Teamleider erfgoedzorg
s.vanoostveen@immaterieelerfgoed.nl

Pieter (P.J.J.H.M.) van Rooij, Adviseur erfgoedzorg
p.vanrooij@immaterieelerfgoed.nl

Susanne (S.A.) Verburg MA, Wetenschappelijk medewerker
s.verburg@immaterieelerfgoed.nl

Iris (I.H.A.) Wissenburg MSc, Office Manager
i.wissenburg@immaterieelerfgoed.nl

Dr. Albert (A.T.) van der Zeijden, Teamleider kennisontwikkeling
a.vanderzeijden@immaterieelerfgoed.nl 

 

 

Bereikbaarheid

Het Kenniscentrum Immaterieel Erfgoed Nederland is onderdeel van het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem. Ons kantoor is gevestigd in het kantoorgebouw van het museum aan de Hoeferlaan 4. 

 

 

  

Logo openluchtmuseum

www.openluchtmuseum.nl

Alle rechten voorbehouden